METODY – Lango

MASZ W DOMU PRZEDSZKOLAKA I CHCECIE ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z ANGIELSKIM?

Zajęcia z misiem przeznaczone są dla dzieci od 2 do 7 roku życia. A jaki jest nasz słodki miś?

AMBITNY
zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym.


PRZYJAZNY RODZICOM
zawiera „Poradnik dla rodziców” oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka.


WIARYGODNY
zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.


WESOŁY
zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę.


BOGATY
zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia jak i materiał językowy pozwalający na całkowite „zanurzenie się” w języku obcym.

A CO WIĘCEJ?

Każdy z naszych kursantów otrzymuje indywidualny klucz dostępu do Multimedialnego Placu Zabaw, na którym czekają gry, piosenki, historyjki – wszystko po to, aby Twoje dziecko utrwalało wiedzę zdobytą na zajęciach wszędzie tam, gdzie jest – w domu, samochodzie, poczekalni. Wystarczy, że macie urządzenie mobilne i internetowe łącze.

SZUKACIE KONTYNUACJI PO KURSIE PRZEDSZKOLNYM?

Twoje dziecko skończyło 8 lat i jest już w szkole, a Ty poszukujesz kursu, który będzie rozwijał wszystkie sprawności językowe oraz przygotuje do certyfikatów Cambridge? Savvy Ed jest dla Was!

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat), opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:


EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ czyli „stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego.


KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych.


SYSTEMY MOTYWACYJNE zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie.

System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

ZACZYNACIE PÓŹNIEJ I ZALEŻY WAM NA DOSKONALENIU SPRAWNOŚCI MÓWIENIA?

Kursy dla starszych uczniów opieramy na materiałach National Geographic Learning, a zajęcia prowadzimy według naszej autorskiej metody Active Learning and Senses. Na tych zajęciach przede wszystkim uczymy się swobodnie mówić! A opracowane we współpracy z redaktorami National Geographic materiały to niezwykła podróż przez różne zakamarki kuli ziemskiej.

Metoda Active Learning and Senses oraz program National Geographic Learning to:


Nauka swobodnej komunikacji i POKONYWANIE BARIERY w mówieniu w języku obcym.


Treści językowe wprowadzane zawsze W PEŁNYM ZDANIU i kontekście.


AUTENTYCZNE MATERIAŁY i przepiękne fotografie National Geographic, które są bazą do tworzenia wypowiedzi.


Kształtowanie OTWARTOŚĆI i pewność siebie.


WSPÓŁPRACA przy tworzeniu własnych projektów językowych

A PONADTO…

Dostęp do interaktywnych fiszek, tworzonych tylko dla naszych kursantów oraz interaktywne zadania domowe utrwalające materiał